Menu I

   Przewodnik Hanower

  Menu II

  Reklama I

Martins-Showband

Zespół na twoje wesele i na twoją imprezę.

Dam pracę

ImmobilienScout24 - Immobilie suchen, Wohnung, Haus, Grundstück mieten

    Ogłoszenia

W trosce o osoby szukajace pracy musielismy wprowadzic oplaty dla uczciwych pracodawców, dlatego wszystkie ogloszenia w tym dziale są płatne.

Jeśli chcesz dodac tutaj swoje ogloszenie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy 0511 340 84 66 lub 0173 417 0365 redakcja @ poloniahannover.de

 Alle  Anzeigen  sind hier kostenpflichtig !! Bei Interesse rufen Sie uns an oder schreiben Sie Eine E-mail - 0173 417 0365 oder 0511 340 84 66 redakcja @ poloniahannover.de

Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeń drobnych  w portalu Poloniahannover

UWAGA!! na oszustow ktorzy szukaja ludzi do pracy sprzatanie piekarn i nie tylko, w Hanowerze , w regionie i nad morzem

Oszusci  dzwonią do szukających tutaj pracy

później nie wyplacają należności i zastraszają !!

T: 0511 340 84 66

W trosce o osoby szukające pracy musielismy wprowadzic opłaty dla uczciwych pracodawców, dlatego wszystkie ogloszenia w tym dziale są płatne.

Uwaga!!  Poszukuje firmy ktora robi meble na wymiar pozdrawiam 01734170365

Zur Verstärkung unseres Teams mit Einsatzort Hannover suchen wir ab sofort Helfer (m/w) Industriereinigung geringfügig am Wochenende

Ihre Aufgaben bei uns:

• Durchführung von Industriereinigung

Das sollten Sie mitbringen:

• Erfahrung in der Reinigung von Vorteil, aber keine Bedingung

• Sprachkenntnisse Polnisch, Russisch oder Deutsch

• Bereitschaft zur Wochenendarbeit

Das bieten wir Ihnen:

• Arbeitsort: Hannover

•  Arbeitszeit: täglich 7,8 h; Samstags ab 14:00 Uhr, Sonntags ab 7:00 Uhr

•  Vergütung nach Tarif

•  Ein TIP-TOP Team

Bei Interesse melden Sie sich bitte telefonisch unter 0511 2357963 oder senden uns Ihren Lebenslauf mit Telefonnummer an M.Barcz@tip-top-online.de

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

oferta aktualna do 09.01.2018

Nowe propozycje pracy w Firmie KUSA

Nabór pracowników na rozpoczynający się sezon letni

Dla wszystkich  zainteresowanych nowymi ofertami pracy w Firmie KUSA GmbH Lehrte.

Nowe oferty pracy w sezonie letnim obejmuja pelne ubezpieczenia socjalne regulowane niemieckimi przepisami dotyczacych umow o prace.

Poszukujemy nowych pracownikow do pracy w magazynach logistycznych

na nizej wymienione stanowiska pracy:

Pracownicy do zaladunku i wyladunku

Miejsca pracy znajduja sie w zaleznosci od kwalifikacji w Lehrte i Höver(Hannover)

Firma KUSA oferuje umowy o prace naczas nieograniczony oraz mozliwosci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i zarobkow.

Istnieja takze mozliwosci zakwaterowania nowych pracownikow za odplatnoscia w Lehrte

Jezyk niemiecki nie jest wymagany.

Praca 2 albo 3 zmianowa w zaleznosci od stanowiska pracy; do pracy na 3 zmianie gwarantowany jest dodatek nocny w wysokosci 20% od stawki godzinowej.

Bliższych informacji udzielamy pod n/w kontaktami :

Telefoniczny : +49176/ 15 87 80 37

E-Mail  bewerbung@ku-sa.de

Podania o prace , zyciorys  w jezyku polskim albo niemieckim mozna wysylac pod podany adres mailowy

Rozpoczecie nowej pracy jest planowane w miesiacach styczen/luty.

oferta aktualna do 31.12.2017

Firma kurierska S+S Logistic poszukuje kierowców do pracy w Niemczech w okolicach Hannoveru i München.

Oferta dla kierowcow kategorii B. Zatrudnienie od zaraz na pełen etat.

Stanowisko:kurier

Lokalizacja :Niemcy,Lehrte

Wynagrodzenie: od 1450 € netto. Wymagania:

-prawo jazdy

-miła aparycja,kultura osobista

-niekaralność potwierdzona zaświadczeniem

-znajomość języka w stopniu komunikatywnym

-punktualność

Oferujemy:

-zatrudnienie na pełen etat

-świadczenia socjalne

-przeszkolenie pracownicze

-umowa na niemieckich warunkach - auto firmowe

-odzież firmową

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem +491722664662

oferta aktualna do 27.12.2017

Opiekunka do dziecka (Hannover- Zoo)

Poszukuje opiekunki do niemowlaka od Stycznia/Lutego 2018 na 2-3 godziny dziennie plus okolicznosciowo cale dnie (choroba dziecka, wyjazdy sluzbowe). Stawka za godzine do ustalenia.

Wymagania: doswiadczenie w opiece nad dziecmi, znajomosci jezyka polskiego, dyspozycyjnosc do pracy przez caly dzien i elastycznosc, prawo jazdy

Mile widziane: referencje, znajomosc angielskiego lub wloskiego, wykształcenie pedagogiczne

Zainteresowanych stala praca prosze o kontakt emailowy: magdamie@gmail.com

oferta aktualna do 16.12.2017

blauworld.de the call home sim.

Wir erklären ausdrücklich, dass wir keinerlei Einfluss auf die Gestaltung und die Inhalte der gelinkten Seiten haben. Deshalb distanzieren wir uns hiermit ausdrücklich von allen Inhalten aller gelinkten Seiten auf unserer Homepage und machen uns diese Inhalte nicht zu eigen. Diese Erklärung gilt für alle auf unserer Homepage angezeigten Links und für alle Inhalte der Seiten, zu denen die bei uns sichtbaren Banner, Buttons und Links führen.

  Pogoda na dziś